Hakkımızda

kuafor

Hakkımızda

1976’da en güzel saç renkleri ve modellerini yaratma tutkusuyla yola çıkan Akif Başo, yılların deneyimini 1991 yılında açtığı ikinci şubede perçinledi. Güvenilir bir kuaför arayanların ilk tercihi olan firmamız, yılların yeniliğine adapte oldu. Rüzgar Başo tesettür salonu ile tesettürlü müşterilerimize özel mükemmel saç tasarımları üretmeye başlayan ekip, 1994 yılında sistemine güzellik merkezlerini de dahil etti. Maltepe’de 1976 yılından beri saç bakımı ve güzellik denildiğinde ilk akla gelen marka olarak, sanatın saçlarda vücut bulmuş halini Rüzgar Başo Kuaför ve Güzellik salonuyla güçlendirdi.

 

Misyonumuz

 Sanat ve güzellik mottosuyla 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Akif Başo ve Rüzgar Başo başınıza gelen en güzel şey olma amacıyla yola çıktığı ilk günden beri desteğinizle büyümüştür. 2014 yılından beri Rüzgar Başo Kuaför ve Güzellik Salonu olarak yeni yüzümüzle hizmet verirken, güzelliği de işin içine katarak cilt bakımında da fark yarattık. Sizleri memnun etmek için yola çıkan ekibimizle birlikte Bağdat Caddesi ve Maltepe şubelerimiz de hizmet veriyoruz.

 

Vizyonumuz

 Ekibimizi işini seven ve mesleğini yaşam biçimi olarak gören kişilerle büyütme amacımızı ikinci şubemizle geliştirdik. Yeni nesil saç tasarımı ve güzellik akımları konusunda takipçi olan elemanlarınızla Türkiye’deki tüm kadınlara kapsamlı bir hizmet vermeyi ilke edindik. Rekabet üstünlüğü yaratan ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Rüzgar Başo Kuaför Salonu yenilikçi yüzüyle üst düzey hizmet vermektedir.